Nowe Ogrody – etap V

Osiedla „Nowe Ogrody” etap V V etap Nowych Ogrodów to 130 przestronnych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 103 mkw.

Inwestycja Roentgena – Ursynów

Inwestycja „Roentgena – Ursynów” Inwestycja ta to 64 nowe mieszkania i 6 lokali usługowych na warszawskim Ursynowie umieszczonych w dwóch budynkach tworzących kameralna zabudowę w otoczeniu niskiej zabudowy oraz własnym parkiem co zapewni lokatorom spokojną przestrzeń w niedalekiej odległości do ważnych punktów na warszawskiej mapie.

Osiedle NOWA OCHOTA

Osiedle „Nowa Ochota” Nowa Ochota to 140 nowych mieszkań na warszawskiej Ochocie umieszczonych w zespole dwóch budynków.

VIVA GARDEN – etap IX

Osiedle mieszkaniowe „VIVA GARDEN” etap 9 Viva Garden 9 to 66 nowych mieszkań na Białołęce umieszczonych w jednym, kameralnym budynku.

VIVA GARDEN – etap VIII

Osiedle mieszkaniowe „VIVA GARDEN” etap 8 Viva Garden 8 obejmuje trzy kameralne, trzypiętrowe budynki, w których zaplanowano łącznie 100 lokali o zróżnicowanej powierzchni.

VIVA GARDEN – etap VII

Osiedle mieszkaniowe „VIVA GARDEN” etap 7 7 etap inwestycji Viva Garden wkomponowany jest w skład kameralnego osiedla o niskiej, trzypiętrowej zabudowie,w jego zakres wchodzą trzy budynki, w których powstaje 99 mieszkań, o niewielkich metrażach (od 34,77 m² do 66,94 m²) od dwóch do czterech pokoi.

RED – PARK

Budowa Osiedla „RED - PARK” budynek „C” Budynek C zaprojektowano jako niezależny i wolnostojący zlokalizowano na płycie garażu podziemnego, na których znajdują się tereny zielone, chodniki, drogi p.

Nowe Ogrody – etap IV

Budowa Osiedla „Nowe Ogrody” etap IV „Nowe Ogrody” to nowocześnie zaprojektowane osiedle.